Katılımcı Listesi

/Katılımcı Listesi
Katılımcı Listesi 2018-05-13T21:38:30+03:00

header2016

8.ULUSLARARASI ACIK DENİZ BALIK TURNUVASI
KATILIMCI LİSTESİ  

Toplam Tekne Sayısı :65

1.WETCAT

  WETCAT
 Tekne Sahibi :  Can ERBAYEV
Tekne Boyu (m.) :  8 MT.
Tekne Gücü (Hp.) :  2×140
Katılımcı Sayısı :  5
Katılımcı Adları :  Tayfun MERİÇ
  :  Can ERBAYAV
   Ahmet ŞAHİNOĞLU
 Selçuk ÇÖMEZ
 Can CÖMERT
 

2.  XSHARK

LUHRS 37 IPS 600

  xshark
Tekne Sahibi :  Kerem ŞENGEZER
Tekne Boyu (m.) : 11 m.
Tekne Gücü (Hp.) :  2×600
Katılımcı Sayısı :  7
Katılımcı Adları :  Kerem ŞENGEZER
  :  Metin UZELLİ
     Adnan BİGYUTAY
   Ercan TABAK
   Fethi GÜMÜŞ
   Övün BİLEM
   Hakan AKSOY

3. PESCATORE

Wellcraft 330

  PESCATORE
Tekne Sahibi :  Gökçe BAYSAK -Mehmet KAVUR
Tekne Boyu (m.) :  11 m.
Tekne Gücü (Hp.) :  2 x 540
Katılımcı Sayısı :   5
Katılımcı Adları : Gökce BASAK
  :  Mehmet KAVUR
     Mehmet Ü. ÖZER
   Emre YÖREK
   Fatih YÖREK
   

4. KATANA

ALCUSTOM 25

  Katana
Tekne Sahibi :  Ertuğrul İÇİNGİR
Tekne Boyu (m.) :  9 Mt.
Tekne Gücü (Hp.) :  2×150
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Ertuğrul İÇİNGİR
  :  İlknur İÇİNGİR
     Ali PALAMUTCU
   Hüseyin DENGİZ SERT
   Berk YALGİN
   

5. CANO1

Mecan Bonito 32

  cano
Tekne Sahibi :  Can ÖZER
Tekne Boyu (m.) :  9,6 Mt.
Tekne Gücü (Hp.) :  2×300
Katılımcı Sayısı :  5
Katılımcı Adları :  Can ÖZER
  :  Sertaç SAYGAN
     Erim BENER
   Sinan KOSİF
   Rıfat PERAHYA
   İsmail ÖKSÜZOĞLU
   

6.G Force

  g force gulet
Tekne Sahibi :  Mekin GÖZEN
Tekne Boyu(m.) :  35
Tekne Gücü (Hp.) :  2×600
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Mekin GÖZEN
  :  G. BAİMAKOS
     
   
   
   

7. ARSİMA

Mercan Bonito 32

  Arsima
Tekne Sahibi :  Necmettin YAY
Tekne Boyu (m.) :  9,5 Mt.
Tekne Gücü (Hp) :  2×420
Katılımcı Sayısı :  5
Katılımcı Adları :  Mustafa AVAN
  :  Vieceslav SHEREMET
   :  Ahmet OKKERMAN
   Uğur ALBULAK
   
   
   

8.MERMAİD

  admin-ajax
Tekne Sahibi :  HALİT LEVENT AKBAŞ
Tekne Boyu (m.) :  9,93
Tekne Gücü (Hp.) :  520
Katılımcı Sayısı :   5
Katılımcı Adları : Halit Levent AKBAŞ
  :  Haluk Yavuz TÜMER
     Hakan YURTERİ
  Osman ÖZTÜRK
   Turgut UYAR
   

9.El QUİZO

LUHRS 37 IPS 600

  elquizo
Tekne Sahibi :  Ömer ATAY
Tekne Boyu (m.) :  12
Tekne Gücü (Hp.) :  2×600
Katılımcı Sayısı :  6
Katılımcı Adları :  Ömer ATAY
  :  Ali ATAY
     Yıldırım ÖZDEMİR
   Mehmet ÖZSARUHAN
   
   
   
     

10.SHAMU

  BlueFinn
Tekne Sahibi : Sinan KURAN
Tekne Boyu (m.) :   13
Tekne Gücü (Hp.) : 1200
Katılımcı Sayısı :   4
Katılımcı Adları : Doğuş KURAN
  :  Kaan KURAN
  :  Osman BULUTLAR
   Engin ÇETİNKAYA
   Hüseyin SÖNMEZ
   

11.DORADO

  dorado
Tekne Sahibi :  Turgut KONUKOĞLU
Tekne Boyu (m.) :  8,34
Tekne Gücü (Hp.) :  600
Katılımcı Sayısı :  4
 Katılımcı Adları : Hilmi AKIN
  :  Hasan YAZICI
     Burak PARLAK
   
   
   

12.TIME OUT

   time out
Tekne Sahibi :  Ertuğrul KONUKOĞLU
Tekne Boyu (m.) :  11,7
Tekne Gücü (Hp) :  1150
Katılımcı Sayısı :  4
Katılımcı Adları :  Ertuğrul KONUKOĞLU
  :  Yiğitcan KONUKOĞLU
     Sani KONUKOĞLU
   İmdat YURTSEVEN
   
   

13.ROSE

   shamu
Tekne Sahibi : ANT MARE OTEL (Çeşme/Alaçatı)
Tekne Boyu : 13
Tekne Gücü (HP) :  800hp
Katılımcı sayısı :   5
Katılımcı Adları :  Mehmet OKAY
  :  Ahmet OKAY
     Timur TİMUROĞLU
   Alptuğ ÖNAL
    Ömer KARAOSMAN
   

14. EFTALYA

  eftalya
Tekne Sahibi :  Yağmur DOĞAN
Tekne Boyu (m.) :  7,5 Mt.
Tekne Gücü (Hp.) :  2×150
Katılımcı Sayısı :  3
 Katılımcı Adları: :  Yağmur DOĞAN
  :  Ekrem VARDAR
     Turan MUTLU
   
   
   

15.ASGARD 

EDGEWATER 230D

  asgard
Tekne Sahibi :  Kadir KURTULUŞ
Tekne Boyu (m.) :  7 Mt.
Tekne Gücü (HP) :  220 Hp
Katılımcı Sayısı: :  3
Katılımcı Adları :  Kadir KURTULUŞ
  :  Yahya KURTULUŞ
     Selim KURTULUŞ
   
   
   

16.GENTELMAN

  gentleman
Tekne Sahibi :  Murat ÖZTÜRK
Tekne Boyu (m.) :  12,5Mt.
Tekne Gücü (Hp) :  2×310 Hp.
Katılımcı Sayısı :  6
Katılımcı Adları :  Sedat KOCAKURT
  :  Barış YILDIRIM
     Mehmet ÖZDEMİR
   Kıvanç AKYÜZ
   Turgay ÖZDOĞAN
   

17.ACTİVE

  activ
Tekne Sahibi :  Gökhan USTA
Tekne Boyu (m.) :  7
Tekne Gücü (HP) :  225Hp
Katılımcı Sayısı :  4
 Katılımcı Adları : Gökhan USTA
  : Banu ÇAKIR
   : Ceyhun ÇAKIR
  : Mehmet AKÇA

18.Heaven EXPRESS

NORTHSTAR 880

  img-20150909-wa0004
Tekne Sahibi :  Galip Hakan KÜLAHÇI
Tekne Boyu :  9,10
Tekne Gücü (HP) :  2×225 hp
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Galip Hakan KÜLAHÇI
  :  George BAİMAKOS
    Hüseyin KANDEMİR
   Ejder ÖZGÜRENİS
   
   

19.Sweet Escape

  sweet-escape
Tekne Sahibi :   Tarık NASSER
Tekne Boyu :  13,5
Tekne Gücü (HP) :  740
Katılımcı Sayısı :  4
Katılımcı Adları :  Süleyman ATAY
  :  Ahmet ATAY
     Halit YUKAY
   Aydın ORHAN
   
   

20.İSTAVRİT

  istavrit
Tekne Sahibi :  Burma LLC
Tekne Boyu (m.) :  11,5 m
Tekne Gücü (HP) :  2×300
Katılımcı Sayısı :  5
 Katılımcı Adları : İzzeddin ÇALIŞLAR,
  :  Çağlar BOZÇAĞA,
     Çağrı BOZÇAĞA,
   Saner GÜLSÖKEN,
  Mark Deichmann
   

21.MY MYSON

Cabo 35

  My Son
Tekne Sahibi :  Ömer Faruk TORUN
Tekne Boyu: :  11,44
Tekne Gücü (HP) :  480HP x 2
Katılımcı Sayısı :  5
Katılımcı Adları :  Ömer Faruk TORUN,
  :  Yunus Emre TORUN,
     Hüseyin AKDEMİR,
    Cüneyt ŞAT,
   Kıvanc KUYRUKLUYILDIZ
   

22. POCAPOCU

BENETEAU BARRACUDA 8

  pocapocu
Tekne Sahibi :  ALP KIRŞAN
Tekne Boyu (m) :  8 m.
Tekne Gücü (HP) :  150×2 Hp
Katılımcı Sayısı :  5
Katılımcı Adları :  ALP KIRŞAN,
  :  CEM ABBAS,
      BARIŞ AKDOLU,
   MEHMET ORMAN
   
   

23.YODA

JEANNEAU 200

  promar-300x224
Tekne Sahibi : LEVENT BANYOCU
Tekne Boyu (m) :  7.5 m
Tekne Gücü (HP) :  250 hp
Katılımcı Sayısı :  2
 Katilimci Adlari :  Levent BANYOCU
  :  GÖKHAN ÖLÇÜŞENLER
     
   
   
   

24. Fishbone

Trygon Ecorunner

  fishbone
Tekne Sahibi :  İlker KURE
Tekne Boyu :  5,60
Tekne Gücü (HP) :  60
Katılımcı Sayısı :  3
Katılımcı Adları :  İlker KURE
  :  Selahi YÜP
     
   
   
   

25.Pruva

Lobster

  pruva
Tekne Sahibi :  Ahmet ADALI
Tekne Boyu (m) : 11
Tekne Gücü (HP) :  2*165
Katılımcı Sayısı :  4
Katılımcı Adları :  AHMET TURAN ,
  :  YASİN CİNKAYA ,
      AHMET ADALI,
   SERTAN BAYAR
   
   

26. TRYGON

 

  trygon
Tekne Sahibi : Haluk TEPE
Tekne Boyu :  5,8
Tekne Gücü (HP) :  60
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları : Alexandros SAROSATİS,
  :  
     ,
   
   
   

27.Merkür 1

Quicksilver 905 Pilothaus

  merkur-1
Tekne Sahibi :  Uğur AKSAN
Tekne Boyu :  9 m
Tekne Gücü (HP) :  2*350
Katılımcı Sayısı :  4
Katılımcı Adları :  Uğur AKSAN
  :  Taner PEKER
     
   
   
   

28.SAKAMANGA

Axopar  28 TS

  axopar-28-ts
Tekne Sahibi :  Mustafa ESENSOY
Tekne Boyu :  8,5 m
Tekne Gücü (HP) :  300 hp
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Mustafa ESENSOY
  :  Ömer ERGÜNER
     
   
   
   

29.AKİLA

Axopar  28 TS

  60211134-291x218
Tekne Sahibi : Erkan YEŞİL,
Tekne Boyu :  8,5
Tekne Gücü (HP) :  250
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Erkan YEŞİL
  :   Vahap KAVAKLI
     Mesut AKGÜL
   
   
   

30. EQUİNOX

Axopar 28 ac

  axopar-28-ac-profile-02
Tekne Sahibi :  Osman Güven ACAR,
Tekne Boyu :  8,5
Tekne Gücü (HP) :  300 hp
Katilimci Sayısı :  3
Katılımcı Adları :  Osman Güven ACAR,
  : Yıldırım DEMİRSARAN
     Emre TOĞLUKDEMİR
   
   
   

31.SeaCat

 

  seacat-300x224
Tekne Sahibi :  Malik MANNANOV
Tekne Boyu (m) :  9
Tekne Gücü (HP) :  120
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Malik MANNOW
  :  Botagöz TEPE
     
   
   
   

32.Breezer

Katamaran

  breezer
Tekne Sahibi :  Mehmet ATAER
Tekne Boyu (m) :  6
Tekne Gücü (HP) :  2×100 Hp
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Mehmet ATAER
  :  
     
   
   
   

33.Poyrazım

TRYGONS ECORUNNER 590

  poyrazim
Tekne Sahibi :  DERYA GÜNERİ
Tekne Boyu (m) :  5,90
Tekne Gücü (HP) :  70 hp
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  DERYA GÜNER,
  :  Kuzey GÜNER
     Ediz ÖZTAŞKIN
   
   
   

34.First Lady

  first-lady-300x201
Tekne Sahibi : Bülent ERTEKİN
Tekne Boyu :  12
Tekne Gücü (HP) : 370 hp
Katılımcı Sayısı :  6
Katılımcı Adları :  Bülent ERTEKİN
  : Zeynep ERTEKİN
     Fırat BAŞARAN
   Mehmet Ali ACAR
   Aylin ACAR
   Engin KOCA

35.PARTHENİA

  parthenia
Tekne Sahibi :  Universal Yatch Charter Ltd.
Tekne Boyu(m) :  24 m
Tekne Gücü (HP) :  2×850
Katılımcı Sayısı :  4
Katılımcı Adları :   Rıza Kutlu IŞIK
  :  Aydoğan SEMİZER
     Gökhan ARSOY
   Naz IŞIK
   Mustafa AVAN
   Burak ORALP

36. BEY

Mercan 19

  img_43e09c-1656b2-cf3c16-29ad80-5d278f-104e49
Tekne Sahibi :  İsmail SAKİOĞLU
Tekne Boyu :  6
Tekne Gücü (HP) :  125
Katılımcı  Sayısı :  İsmail SAKİOĞLU
Katılımcı Adları :  Hasan SAKİOĞLU
  :  Hasan SAKİOĞLU
     
   
   
   

37.Xanadu

Lhurs 400 Convertible

  xanadu
Tekne Sahibi :  
Tekne Boyu(m) :  12 m
Tekne Gücü (HP) :  2×475
Katılımcı Sayısı :  4
Katılımcı Adları :  Turgay KARAASLAN
  :  
     
   
   
   

38. Küçükbük

Trygon Eco Runner

  kucuk-buk
Tekne Sahibi :   Ali AKBULUT
Tekne Boyu :  5,90
Tekne Gücü (HP :  60
Katılımcı Sayısı :  3
Katılımcı Adları :  Ali AKBULUT
Katılımcı Adları :  Ofer DAĞHAN
     Hüseyin Berkant ALAN
   
   
   

39.TANGO

TechnoHull Rib

 

  TANGO
Tekne Sahibi :  Kazım AK
Tekne Boyu :  7,50
Tekne Gücü (HP) :  2×300
Katilimci sayisi :  
 Katilimci Adlari :  Kazım AK
  :  Hamdi TEKBIYIK
     Çağtay TEKBIYIK
   
   
   

40.G FLY

  DSC_8051
Tekne Sahibi :  Levent TEMİZER
Tekne Boyu :  9,50
Tekne Gücü (HP) :  2×460
Katilimci sayisi :  5
 Katılımcı Adları :  Levent TEMİZER
  :  Ahmet TOSUN
     Timur TÜRKER
   Enver TORUN
   Emre KORUCU
   

41.RomeoJuliet

  img_20160914_130751
Tekne Sahibi :  Saro Tekyıldız
Tekne Boyu :  12,5 m
Tekne Gücü (HP) :  2×38
Katilimci sayisi :  4
Katılımcı Adları :  :Saro Tekyıldız
  :  Arto Tekyıldız.
     Selim Arslanoğlu
   Loran ÖZSAKAYAN
   Esra BATIBAY
   

42.YachtWORKS 1

  surekli
Tekne Sahibi :  Can SÜREKLİ
Tekne Boyu :  7,5
Tekne Gücü (HP) :  250 hp
Katilimci sayisi :  4
 Katılımcı Adları :  Can SÜREKLİ
  :  Burak GÜNSUR
     Feridun ÖZDAMAR
   Erdinç SEZER
   
   

43.ASLI DENİZ

sargo minor 27

  aslideniz
Tekne Sahibi :  Hasan ÖZTÜRK
Tekne Boyu :  8,5
Tekne Gücü (HP) :  300
Katılımcı SAYISI :  5
Katılımcı ADLARI :  Hasan ÖZTÜRK
  :  Ufuk YAKAR
     Taşkın keskin
   Hüseyin Çoban
   Selçuk Aydın
   

44.KAHALA

Tiara persuit 36

  kahala
Tekne Sahibi :  Atilla SUYOLCU
Tekne Boyu :  11 m
Tekne Gücü (HP) :  2×600
Katilimci sayisi :  5
 Katilimci Adlari :  Atilla SUYOLCU
  :  Mustafa ÖZOĞUZ
     Engin ÖZOĞUZ
   Selim ÖZOĞUZ
   Sarper SANCAKLI
   Faruk SABUNCU

45.BUBLE C

   bublec
Tekne Sahibi :  Can DİKMEN
Tekne Boyu :  8,5
Tekne Gücü (HP) :  400
Teknede Katilimci sayisi :  4
Katilimci Adlari :  Can DİKMEN
  :  Sacit ERTUĞ
     Murat ÖZVARDAR
   Hüseyin SANLI
   
   

46.İSPENDEK

  ispendek
Tekne Sahibi :  LAHUR MARİN
Tekne Boyu :  7,20 m
Tekne Gücü (HP) :  250
Katilimci sayisi : 5
Katilimci Adlari :  Ahmet LAHUR
  :  Alı LAHUR
     Rifat DÖRTKARDEŞLER
   YUSUF RIZA DÜVENCİ.
   Murat GÜRBÜZ
   

47.My SPRİNG

  My Sipring
Tekne Sahibi :  Levent Başak ,
Tekne Boyu :  9
Tekne Gücü (HP) :  300
Teknede Katilimci sayisi :  3
Katilimci Adlari :  Levent Başak ,
  :  Özhan Alpaslan
     Cüneyt TÜLÜ
   
   
   

48.VELDA

Arvor 810

  arvor-810
Tekne Sahibi :  Timur SEZİK
Tekne Boyu :  8.30 m
Tekne Gücü (HP) :  220
Katilimci sayisi :  4
Katilimci Adlari :  Timur SEZİK
  :  
     
   
   
   

49.ARRIVEDERCI

Tchnohull 999 DNA

  999s
Tekne Sahibi :  Mehmet  ÖZÖNER
Tekne Boyu :  10
Tekne Gücü (HP) :  2*300
Katilimci sayisi :  3
Katilimci Adlari :  Mehmet  ÖZÖNER
  :  Cemre METİN
     
   
   
   

50:

Kısmet Güzelim

  kismet
Tekne Sahibi :  Ali Can SÜREKLİ
Tekne Boyu :  11,5
Tekne Gücü (HP) :  87
Katilimci sayisi :  4
 Katilimci Adlari : Çiğdem Sürekli
  :  Tuna ÖZDAMAR
     Sude SÜREKLİ
   
   
   

51.CASTAWAY

  castaway
Tekne Sahibi :  Visserion BALLALİS
Tekne Boyu :  8m
Tekne Gücü (HP) :  250
Katilimci sayisi :  3
 Katilimci Adlari :  Visserion BALLALİS
  :  Erim BENER
     
   
   
   

52.FORTUNA

  bift-logo
 Tekne Sahibi :  Lafazanis George,
Tekne Boyu (m.) :  
Tekne Gücü (Hp.) :  
Katılımcı Sayısı :  
Katılımcı Adları :  
  :  
  Lafazanis George,
 Adrianopoulos Nikos
 
 

53.Blue MOON

  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

 

 Tekne Sahibi :  Vedat ESKİNAZİ
Tekne Boyu (m.) :  10,5
Tekne Gücü (Hp.) :  2×250
Katılımcı Sayısı :  4
Katılımcı Adları :  
  :  
   
 
 
 

54.ALEJANDRO

  alehandro
 Tekne Sahibi :  Ali ÇOŞAR
Tekne Boyu (m.) :  11
Tekne Gücü (Hp.) :  40
Katılımcı Sayısı :  4
Katılımcı Adları :  Ali ÇOŞAR
  :  Kadri DURMUŞ
   Levent KÜLÜNKOĞLU
 Yahya ŞAHİN
 
 

55.  JULİA

Axopar 28 t

 

  60211134-291x218
Tekne Sahibi :  Osman Murat ÖZAYDINLI
Tekne Boyu (m.) : 8,5
Tekne Gücü (Hp.) :  300
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  
  :  
     
   
   
   
   

56. NETA

  neta
Tekne Sahibi :  Hayk Sepon SARAÇYAN
Tekne Boyu (m.) :  8,50
Tekne Gücü (Hp.) :  215
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Hayk SARAÇYAN
  :  Garo SARAÇYAN
     
   
   
   

57.SELEN

Boston Whaler 285

  selen
 Tekne Sahibi :  Halil ÖZSİNAN
Tekne Boyu (m.) :  8,5 m
Tekne Gücü (Hp.) :  2×200
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Halil ÖZSİNAN
  :  Dilhan SİVRİ
   
 
 
 

58.  DREAM

  dream
Tekne Sahibi :  Aykan AYDIN
Tekne Boyu (m.) :  27m
Tekne Gücü (Hp.) :  2×500
Katılımcı Sayısı :  5
Katılımcı Adları :  
  :  
     
   
   
   
   

59.Kaptan UĞUR

  ugur-kaptan
Tekne Sahibi :  Uğur ÖZSARSILMAZ
Tekne Boyu (m.) :  9
Tekne Gücü (Hp.) :  2×320
Katılımcı Sayısı :  3
Katılımcı Adları :  Uğur ÖZSARSILMAZ
  :  Kemal ÖZSARSILMAZ
     Salih YANIK
   
   
   

 60.S&M1

joker boat

  sm
 Tekne Sahibi :  Salim KAZAN
Tekne Boyu (m.) :  5,80
Tekne Gücü (Hp.) :  115 hp
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Salim KAZAN
  :  Müfide KAZAN

 

 
 
 
 

61.NİRVANA1

  nirvana
Tekne Sahibi :  Süleyman TOKAT
Tekne Boyu (m.) :  8,50
Tekne Gücü (Hp.) :  2×120
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Süleyman TOKAT
  :  Hüseyin ÖZSU
     
   
   
   
   

 62:LAVİDA

  lavida
Tekne Sahibi :  Ali DİNCER
Tekne Boyu (m.) :  14.60m
Tekne Gücü (Hp.) :  75hp
Katılımcı Sayısı :  5
Katılımcı Adları :  Osman ÜÇER
  :  Ömer ÜÇER
     Berent AKDEMİR
   Mahmut DERMANCIOĞLU
   Ali Dinçer
   

63.Northstar1

  northstar910
 Tekne Sahibi :  Ribtech
Tekne Boyu (m.) :  9.50
Tekne Gücü (Hp.) :  2×300
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Murat KAYA
  :  Hilal KAYA
   
 
 
 

64.  ZELDA

  zelda
Tekne Sahibi :  Rafael De TOLEDO
Tekne Boyu (m.) :  37 m
Tekne Gücü (Hp.) :  2x385hp
Katılımcı Sayısı :  2
Katılımcı Adları :  Rafael De TOLEDO
  :  Mauricio ALFONSO
     
   
   
   
   

65.Atlas

  atlas
Tekne Sahibi :  
Tekne Boyu (m.) :  7
Tekne Gücü (Hp.) :  140
Katılımcı Sayısı :  3
Katılımcı Adları :  Barış AKDOLU
  :  Erim Abbas
     Yağmur GÖYMEN
   
   
   

66.NEF

  croppedimage1295599-axopar-37-cabin-slide1-s0b0102
 Tekne Sahibi : NEF bodrum
Tekne Boyu (m.) :  811MT.
Tekne Gücü (Hp.) :  2×300
Katılımcı Sayısı :  3
Katılımcı Adları :  Murat BICAK
  :  
   
 
 
 

67.ARMA

Tug BOAT

  tugboatarma
 Tekne Sahibi :  Arkın OBDAN
Tekne Boyu (m.) :  11
Tekne Gücü (Hp.) :  165 hp
Katılımcı Sayısı :  4
Katılımcı Adları :  
  : Arkın OBDAN
   Arif OBDAN
 Erkut SOYDAN
 Cenk TANMAN

sponsors

İletisim Bilgisi

Ortakent MH Düzalan Cad A Blok No:94 1/1 Ortakent Bodrum Mugla

Phone: (+90) 252 358 7091

Mobile: (+90) 553 251 99 88

Fax: (+90) 252 358 7093

Web: www.bodrumfishing.net

İletisim Bilgisi

Ortakent MH Düzalan Cad A Blok No:94 1/1 Ortakent Bodrum Mugla

Phone: (+90) 252 358 7091

Mobile: (+90) 553 251 99 88

Fax: (+90) 252 358 7093